Chocolaterie Vink Chocolade kikkers 10 stuks
Vier je de verjaardag van je zoon- of dochtertje, en is alles thuis versierd in groene, rode en gele natuurtinten (zijn/haar lievelings)? Nu, tussen al dat 'geweld' van ballonnen, slingers en confetti, verdienen ook deze verrukkelijke kikkers van massieve (ongevulde) chocolade een plekje op de feesttafel. Ja, toch? Ideaal om te serveren bij de limo, speciaal voor de kids.
Er zitten er tien in een doosje.
Chocolaterie Vink levert uitsluitend duurzaam geproduceerde chocola van het Quality Partner Program. Door met eerlijke chocolade te werken, draagt Choco World bij aan de verbetering van de levensstandaard in derdewereldlanden.
Ingrediënten
* Witte chocolade met een minimaal cacaogehalte van 28%. Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, emulgator, sojalecithine, natuurlijke vanille.
* Pure chocolade met een minimaal cacaogehalte van 53,7%. Ingrediënten: cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator, sojalecithine, natuurlijke vanille.
* Melkchocolade met een minimaal cacaogehalte van 33,6%. Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator, sojalecithine, natuurlijke vanille.
